- Kovács Krisztián
- 2020. május 7. | Becsült olvasási idő: 1 perc
A 2018-as közönségtalálkozó nagy sikere már előrevetítette, hogy a Magyarországon óriási és nem lankadó népszerűségnek örvendő angol sorozat, a Csengetett, Mylord? színészeit újra elhozzák majd Budapestre, végül a hírt a Flippermúzeum jelentette be május elején.
A Csengetett, Mylord? színészei az óriási sikerrel zárult 2018-as budapesti közönségtalálkozó után idén szeptemberben – amennyiben a járványügyi helyzet és intézkedések azt lehetővé teszik – ismét a magyar fővárosba látogatnak. A bejelentést a Flippermúzeum tette meg néhány nappal ezelőtt, a színészek az Arcadia Nosztalgia Játéktermi Kiállításra és az azzal egybekötött találkozóra érkeznének majd.
Az előzetes hírek szerint Jeffrey Holland, azaz James Twelvetrees, Michael Knowles azaz Tiszteletreméltó Teddy, Catherine Rabett, azaz Ms. Cissy, a Ms. Poppyt alakító Susie Brann és a Rose-t játszó Amanda Bellamy mondott igent a meghívásra.
A Csengetett, Mylord? 26 részes brit televíziós vígjátéksorozat az 1980-as évek végétől az 1990-es évek elejéig futott, a brit társadalom 1920-as években mutatott tagolódása körül bonyolódott, az arisztokrácia, valamint az alsóbb osztályok görbe tükre volt. A 2018-as közönségtalálkozó közösségi finanszírozással gyűjtötte össze a pénzt az eseményre mindössze két hónap alatt a rajongók jóvoltából, ráadásul a remélt 3 millió forint helyett 7 millió állt rendelkezésre. Az eseményen természetesen csak azok vehettek részt, akik adakoztak a találkozó létrejöttéért, és összességében több mint 900 sorozatrajongó várta az igencsak közvetlen és jókedvű színészgárdát.
A Star Wars: Andor előzménysorozata a Zsivány egyes előzményfilmnek, és nem biztos, hogy indokolt volt a Disney-nek ennyire a távolba révednie.
A francia Harry Potter szériája magyarul is teljes.
A csütörtöki nyomozóklub eltűnt tévés személyiség után kutat
A rémesen vicces Addams-feldolgozás
Irene Vallejo Papirusza átjárókat úgy nyit átjárókat a történelemben, hogy egy pillanatra sem válik labirintussá.
Végre Egri Lajos oktatói életművének második, utolsó felvonása is olvasható magyarul: A kreatív írás művészete rövid szakmai összefoglaló, egyúttal a Drámaírás művészetének továbbgondolása.